Uitnodiging: Uitslag Districtskeuring ZHZ 2016

Onze zustervereniging De Natuur in Huis uit Zwijndrecht organiseerde voor het District Zuid Holland Zuid de Districtskeuring 2016.

Zoals altijd wordt een keuring gevolgd door een feestelijke uitslagavond welke zal plaatsvinden op zaterdagavond 26 maart 2016 in de zaal van Duivensportvereniging “Steeds Sneller” aan de Dr. Lelystraat 1, 3332 BA te Zwijndrecht. Aanvang 20.00 uur.

Onze leden Klazina Kooiman, Chris Noorlander, Arie Alderliesten en Raymond Burger hebben Ciliata in deze keuring vertegenwoordigd. Gezien de fraaie resultaten die Ciliata de laatste jaren behaalde bij de districtskeuring van district Zuid Holland Zuid, is de druk op de schouders van onze deelnemers weer enorm. De uitslag wordt verzorgd door bondskeurmeester John Frencke en belooft een spannend gebeuren te worden.

We weten het zeker dat onze deelnemers het enorm leuk zouden vinden en zeer waarderen, wanneer veel van onze leden met hun aanhang ook op deze gezellige en tevens leerzame avond aanwezig zouden zijn.

Hebt u geen vervoer? Meldt dit dan even bij de secretaris en dan wordt daar een mouw aangepast.

Het bestuur